Od Laika do Przyrodnika
Zapraszamy do rejestracji!
Młoda Biotechnologia
Najnowszy numer już niedługo dostępny na stronie!
BrowUP
Śledźcie nasze poczynania na naszym FB i Instagramie!
e-biotechnologia
e-biotechnologia.pl
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Zapraszamy na stronę naszej uczelni!

Wiosenne przebudzenie na naszej stronie

Opublikowano

Zima już prawie przegoniona co widać na twarzach wracających z zajęć studentów biotechnologii i nie tylko, więc czas wykorzystać gromadzącą się w nas pozytywną energię na poszerzanie biotechnologicznych horyzontów.  

Zapraszam Was do częstego odwiedzania i czytania strony naszego koła OPERON na której mam zamiar publikować najświeższe doniesienia ze świata biotechnologii, informacje o bieżących wydarzeniach związanych z naszym kierunkiem takich jak np. targi pracy, wykłady prowadzone przez różne placówki naukowe w Poznaniu, będą się także pojawiać różne ciekawe filmiki poszerzające naszą wiedzę z zakresu biologii molekularnej, mikrobiologii  i innych dziedzin nauki z którymi przychodzi nam się zmierzyć podczas studiów. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie do poczytania.

Żeby nie być gołosłownym zapraszam Was do wzięcia udziału w 6. Tygodniu Mózgu w Pozaniu organizowanym w ramach Światowego Tygodnia Mózgu w Instytucie Chemii Bioorganicznej w Poznaniu. -> tydzień mózgu

A jeśli macie ochotę powalczyć o atrakcyjny staż w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej to już tylko do 7 kwietnia macie czas na zarejestrowanie się na stronie Grasz o staż . Tą ciekawą opcję na poszerzenie swojego CV polecam szczególnie studentom zaznajomionym z bioinformatyką. 

A na dobranoc polecam obejrzeć występ jednej z półfinalistek tegorocznej edycji FameLab Justyna Lesiak . Inspirujących snów życzę! 

Pozdrawiam,

Alicja Smolarz (AS)

 

 

QualityJoomlaTemplates.com
Tuesday the 23rd. Custom text here