Od Laika do Przyrodnika
Zapraszamy do rejestracji!
Młoda Biotechnologia
Najnowszy numer już niedługo dostępny na stronie!
BrowUP
Śledźcie nasze poczynania na naszym FB i Instagramie!
e-biotechnologia
e-biotechnologia.pl
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Zapraszamy na stronę naszej uczelni!

Od laika do przyrodnika - reaktywacja

 

  

    Akcja „Od laika do przyrodnika - reaktywacja” kierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ma na celu zainteresowanie ich naukami przyrodniczymi, zapoznanie z pracą w laboratoriach podczas części praktycznych, a także zachęcenie do samodzielnej nauki i kreatywności poprzez udział w konkursie. Jest to już VII edycja Akcji "Od laika do przyrodnika", do której zorganizowania zachęcił początkowy sukces I edycji, obywającej się w czerwcu 2013 roku.

  Nad organizacją czuwają członkowie Koła Naukowego Studentów Biotechnologii „Operon” Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Akcja ma również na celu promocję kierunków przyrodniczych oraz promocję Uczelni  jako atrakcyjnego miejsca dalszej edukacji uczestników.

    Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału. Ze szczegółami akcji można zapoznać się na stronie internetowej www.knsboperon.pl lub mailowo, kontaktując się z koordynatorką akcji, Aleksandrą Grzanką -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Patronat honorowy nad poprzednimi Edycjami Akcji został objęty przez: Ministra Edukacji Narodowej, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Poznania, Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii oraz Dziekana Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii.

 

Szczegółowe informacje dotyczące terminów poszczególnych wydarzeń w ramach Akcji "Od laika do przyrodnika" można śledzić na stronie internetowej KNSB "Operon" - www.knsboperon.pl

 

 

 

Regulamin VII edycji Akcji dostępny jest tutaj.

Wednesday the 19th. Custom text here